Študentská osobnosť 2015

Hlavné podujatia roku 2014


Mladý inovatívny podnikateľ r.2014


Študentská podnikateľská cena 2014


Študentská osobnosť Slovenska šk.r. 2013/2014


Nápad premenený na úspech-cyklus prednášok na VŠ v šk.r. 2014/2015

Prednáška Peter Zálešák -spoluzakladateľ a predseda predstavenstva Nay,a.s.,(Nay Elektrodom, ElectroWorld) dňa 23.4. o 9:15 hod online *tu*Nápad premenený na úspech-cyklus prednášok na VŠ v šk.r. 2013/2014


Projekty partnerov:

Program Slovnaft Growww 2015 viac info tu


Gino


Projekty partnerov 2014:

Zlatý Amos
Program Growww
Zúčastnite sa na oslavách 10. výročia členstva SR v EUNachádzate sa tu

Čo ponúkame

Pre študentov VŠ ponúkame možnosť karierneho rastu prostredníctvom stáží u našich slovenských ako aj zahraničných partnerov.
 
Pre mladých podnikateľov - medzinárodnú sieť mladých podnikateľov v 115 krajinách sveta. S celkovým počtom 200 000 členov. V prípade záujmu o konkrétnu spoluprácu v tej-ktorej členskej krajine aktívne pomôžeme pri sprostredkovaní obchodného kontaktu. Či už v prípade záujmu o vývoz výrobkov a služieb do zahraničia alebo o dovoz určitých komodít na Slovensko prípadne pri hladaní kooperačného partnera. Tento podnikateľský servis zabezpečujeme pre našich členov bezplatne. 
 
Ďalej organizujeme rôzne semináre, školenia pre mladých manažérov, podnikateľov, ktoré sú venované rozličným témam viažucím sa k podnikaniu. Pre členov organizácie sú bezplatné. 
 
Pre najaktívnejších členov ponúkame každoročne bezplatnú účasť na dvoch medzinárodných podujatiach so zaujímavým trainingovým programom a to: JCI Európska akadémia konaná každoročne vo Švédsku a JCI Medzinárodná akadémia konaná každoročne v Japonsku.
Ak sa chceš stať našim členom, tu nájdeš príhlášku.

Naši partneri

f