Študentská osobnosť 2015

Hlavné podujatia roku 2014


Mladý inovatívny podnikateľ r.2014


Študentská podnikateľská cena 2014


Študentská osobnosť Slovenska šk.r. 2013/2014


Nápad premenený na úspech-cyklus prednášok na VŠ v šk.r. 2014/2015

Prednáška Peter Zálešák -spoluzakladateľ a predseda predstavenstva Nay,a.s.,(Nay Elektrodom, ElectroWorld) dňa 23.4. o 9:15 hod online *tu*Nápad premenený na úspech-cyklus prednášok na VŠ v šk.r. 2013/2014


Projekty partnerov:

Program Slovnaft Growww 2015 viac info tu


Gino


Projekty partnerov 2014:

Zlatý Amos
Program Growww
Zúčastnite sa na oslavách 10. výročia členstva SR v EUNachádzate sa tu

Nápad premenený na úspech 2012/2013

Cyklus prednášok na vysokých školách šk.r 2012/2013

"Nápad premenený na úspech" je cyklus prednášok na vysokých školách(stretnutia s úspešnými slovenskými podnikateľmi ako aj ďalšími zaujímavými,inšpiratívnymi osobnosťami).
Cieĺom projektu je priblížiť študentom zaujímavé príbehy inšpiratívnych ľudí podľa ich študijnej profilácie, a to od úspešných slovenských podnikateľov,cez významných architektov,žurnalistov,politológov,sociológov,vedcov atď. To znamená, že napr. študenti architektúry sa stretnú so špičkovým slovenským architektom, študenti práva s renomovaným advokátom, študenti informatiky s majiteľom úspešnej IT firmy, študenti strojariny s vlastníkom strojárskeho patentu v oblasti strojárskej výroby a pod. Projekt bude realizovaný na vybraných VŠ po celom Slovensku v školskom roku 2012/2013.Ide o prepojenie teórie s praxou, čo niekedy na vysokých školách chýba. Ďalším prínosom, hlavne v období rastu nezamestnanosti absolventov VŠ, je inšpirovanie sa príbehmi úspešných. Aj oni niekedy začínali, a boli na úplne inom stupni svojej kariéry, ako sú teraz. Študenti sa možu porozprávať "face to face" so zaujímavou osobnosťou a položiť jej otázky priamo na mieste.Väčšinou to budú úspešní podnikatelia, ktorí budú motivovať študentov k tomu, aby rozmýšlali aj no svojej prípadnej podnikateľskej dráhe.Ak len určitá časť z nich sa dá na podnikanie, bude misia splnená a zároveň počet nezamestnaných absolventov VŚ o trochu nižší.
Zoznamy fakúlt,dátumy stretnutí ako aj mená prednášajúcich osobností sa budú priebežne aktualizovať na tejto stránke.

Naši partneri

f